بازی جدید و بسیاز زیبای Tom Clancy’s H.A.W.X اینبار به نسخه ی دوم خود می رود. این بازی که به سبک شبیه سازی جنگ های هوایی می باشد دارای گرافیک فوق العاده بالایی می باشد و نفس هر بازی کننده را در سینه خود حبس می کند. سایت ویوا دانلود نسخه RIP این بازی را جهت دانلود قرار داده است.

حداقل سیستم مورد نیاز:


[*] OS: Windows XP/Vista/7
[*] Processor: Intel Pentium 4@3.0 GHz / AMD Athlon 64 3200
[*] Memory: 1 Gb
[*] Hard Drive: 9 Gb free
[*] Video Memory: 128 Mb
[*] Video Card: nVidia GeForce 6800 / ATI Radeon X1600
[*] Sound Card: DirectX compatible
[*] Network: 128 kbps Broadband Internet Connection for Online Multiplayer
[*] DirectX: 9.0c

تو اکنون می توانی از تکنولوزی نشانه گیری هدف در هواپیماهای  بسیار پیچیده که حتی وجودشان در بسیاری از دولت‌ها ممنوع است، برای تسخیر آسمان‌ها بهره ببری!حالا تو دست به کار می شوی با  تسلط بر هر نکته ظریف و دقیق بهترین هواپیماهای جنگی. تو قرار است به قلمرو  ناشناخته دشمن  واردشوی , ضربه ای فلج کننده وارد کنی و قبل از اینکه دشمن بتواند پاسخی به تو بدهد فرار کنی.تو از تکنولوژی برتر خود برای صدمه زدن به دشمن از راه دور استفاده می کنی و بعد او را به مقابله نزدیک فرا می خوانی برای  جنگی  تن به تن که با استفاده از مغز فولادی  هواپیمایت برای موفقیت در شبیخون زدن استفاده خواهی کرد .این کارها به راحتی از شما برمی‌آید سوخت‌گیری هوایی و غیره … تو همه این کارها را با حرفه‌ای بودن کامل انجام خواهید داد چرا که یکی از عضو های  HAWX2 هستید و یکی از برترین خلبان‌های نظامی که دنیا تا بحال به خود دیده است.”

 

برای کرک شدن ابتدا محتویات پوشه کرک را در داخل محل نصب بازی کپی کرده و سپس فایل patch.exe را اجرا نمایید و روی patch کلیک کنید تا بازی را به راحتی کرک کنید .

رمز فایل :www.vivadl.com

حجم فایل :  ۲٫۸ GB

منبع : گروه نرم افزاری ویوا دانلود

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh دریافت بازی از ویوا دانلود

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh دریافت کرک کمکی از ویوا دانلود جهت اجرای بی نقص بازی

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh    Download IN English

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *