مووبل تایپ همواره یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوا محسوب میشود به طوری که سایتهای بزرگی همچون سایت رئیس جمهوری ایالات متحده امریکا از این سیستم استفاده میکند.
ولی در نقطه مقابل این قدرت بالا، قالب های رایگان کمی برای این سیستم موجود میباشد چون اکثر کسانی که برای این سیستم، قالب و پوسته تهیه میکنند، در صدد فروش آن هستند و چرا وقتی میتوانند سود کنند، آن را رایگان در اختیار عموم قرار دهند؟
اما امروز یک قالب زیبا، رایگان و کاملا ایرانی را برای دوستانی که از مووبل تایپ استفاده میکنند آماده کرده ایم که امیدوارم بتواند نیازهای دوستان را براورده سازد.

  • طراح قالب : فرهاد عیدی

طریقه نصب:
۱. ابتدا فایل را دانلود کرده و با نرم افزارهایی همچون Winrar آن را از حالت فشرده خارج کنید.
۲. در داخل پوشه قالب، دو پوشه با نام های Plugins و img موجود است که آن ها را باید به ترتیب زیر در جایگاه مناسب خود کپی کنید.
پوشه Plugins : این پوشه را باید در محل نصب ام تی کپی کنید. یعنی محلی که فایلهای CGI در آنجا وجود دارد و آدرس آن معمولا به شکل زیر است:
کد:

/home/user/public_html/cgi-bin/mt/

پوشه img : این پوشه را باید در روت وبلاگ خود آپلود نمایید. (یعنی در جایی که بلاگ شما در آنجا پابلیش میشود.). آدرس این پوشه معمولا به شکل زیر است:
کد:

/home/user/public_html/

اگر هم از Subdomain یا یک پوشه دیگر برای وبلاگ یا وبسایت خود استفاده میکنید باید فایل img را در پوشه مورد نظر آپلود نمایید. به عنوان مثال:
کد:

/home/user/public_html/blog/

۳. حالا باید وارد محیط مدیریت شوید.
۴. از منوی Design وارد قسمت Themes شوید.
۵. در صفحه ی باز شده، قالب Prodownload را پیدا کرده و در کنار آن کلید Apply را بزنید.
۶. سپس وبسایت خود را انتشار دهید تا شاهد تغییرات باشید.

لازم به ذکر است که این قالب به طور کامل توسط طراح آن، طراحی و با مووبل تایپ تنظیم شده است و ترجمه شده ی هیچ قالبی نمیباشد.

پسورد :www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا دانلود

دریافت فایل از سرور ویوا دانلود

دریافت فایل از سرور مووبل تایپ فارسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *