Free Download Manager 3.5.954 RC

تقریبا استفاده از نرم افزارهای مدیریت دانلود در بین همه کاربران مرسوم شده است . برای آنهایی که با نرم افزارهای مدیریت دانلود آشنایی ندارند باید توضیح بدهیم که ، نرم افزارهای مدیریت باعث افزایش سرعت دانلود و همچنین مدیریت روی دانلود های شما می شود . همچنین این قابلیت را به کاربر می دهند تا بتواند در سرعت قطع شدن اینترنت ، ادامه دانلود را در اتصال بعدی انجام دهد . به نظرم این توضیح برای کسانی که با واژه نرم افزار مدیریت دانلود آشنایی نداشتند ، کافی است .
وقتی که همه متوجه شوند که استفاده از نرم افزاری در بهبود کار آنها موثر است ، به دنبال بهترین گزینه از بین نرم افزارهای موجود می گردند. در این مطلب نیز نرم افزار رایگان در عرصه دانلود منیجر ها را برایتان معرفی خواهیم کرد که نام آن Free Download Manager می باشد .

نرم افزاری فوق العاده قدرتمند برای دانلود با نهایت سرعت از سرورهای HTTP, HTTPS و FTP می باشد که به صورت کاملا رایگان عرضه می شود و این باعث شده کاربران بسیار زیادی داشته باشد . با این نرم افزار به راحتی میتواند ادامه دانلود های خود را بعد از اتصال بعدی انجام دهید . یعنی اگر اینترنت شما قطع شد و یا به هر دلیلی نتوانستید فایلی را کامل دانلود کنید ، اگر دانلود را با Free Download Manager انجام داده باشید ، میتوانید ادامه دانلود را در اتصال بعدی انجام دهید . با این نرم افزار قدرتمند تصمیم گیری باشماست و بدون پرداخت هیچ هزینه ای دانلود های خود را با سرعت بالا انجام دهید . به گفته شرکت سازنده این نرم افزار تا ۶۰۰% سرعت دانلود شما را افزایش می دهد ! یکی از قابلیت های فوق العاده در نسخه جدید دانلود ویدیوهای فلش از سایت های Youtube, Google Video و… می باشد که بسیار موثر است . نمایش ویدیوها و صوت ها قبل از اتمام دانلود و تبدیل آنها بعد از دانلود نمودن نیز باید قابلیت جالبی باشد . امیدواریم با این نرم افزار مدیریت دانلود که به اختصار FDM نامیده می شود ، سایت پی.سی.ول در معرفی خود موفق بوده باشد .

قابلیت های کلیدی نرم افزار Free Download Manager 3.5.954 RC:

– افزایش سرعت دانلود تا ۶۰۰ درصد
– اسکن نمودن فایل های در حال دانلود و جلوگیری از ورود جاسوس افزارها
– توانایی دانلود برخی از قسمت فایل های فشرده
– توانایی ادامه دانلود فایل های ناقص دانلود شده
– قابلیت قرار دادن دستور برای دانلود شدن در زمان مشخص
– امکان تعریف دستور برای خاموش شدن سیستم بعد از اتمام دانلود
– توانایی دانلود ویدیوهای فلش از سایت هایی نظیر یوتوب
– توانایی به اشتراک گذاشتن فایل ها برای دیگران
– پشتیبانی از Bitorrent در ویندوز های ۲۰۰۰/XP/2003/Vista
– سازگاری با تمامی ویندوز ها
– و…

رمز فایل :www.vivadl.com

منبع : گروه نرم افزاری ویوا دانلود

دریافت فایل از سرور ویوا دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *