برنامه ۴U Download YouTube Video 4.8.0 به شما کمک می کند تا بتوانيد تمام ویدیو هایی که با فرمت MPEG, AVI, DivX, XviD, MP4, 3GP, WMV, ASF, MOV, QT هستند را دانلود کنید و همچنين امكان دانلود فايل هاي صوتي : MP3, AC3, AAC, M4A نيز با استفاده از اين برنامه براي شما وجود دارد. فقط کافیه آدرس ویدیو رو در پنجره مخصوص برنامه کپی و پیست کنید تا آن را در هاردتون ذخیره کنید.شما با استفاده از این برنامه می توانید تقریبا از تمام سایتهائی که ویدئوی آنلاین دارند ، دانلود کنید . از ویژیگهای بسیار جالب این برنامه این هست که شما توانائی تغییر فرمت ویدئو رو هم با این برنامه دارید . سرعت بالا ، محیط کاربری مناسب و حجم کم برنامه از دیگر محاسن این برنامه هست .
با كمك Download YouTube Video شما اين امكان را خواهيد داشت تا ويدئوها را از سايت دانلود كرده و در حافظه سيستم ، iPod, PSP, iPhone, PDA, PocketPC ، تلفن همراه و يا ساير دستگاه هاي ويدئويي همچون : Archos, iRiver, or Creative Zen Vision ذخيره نماييد.

ويژگي هاي برنامه ۴U Download YouTube Video 4.8.0  :

  • امكان دانلود ويدئو از سايت youtube: با استفاده از اين برنامه فايل  هاي ويدئويي را از سايت دانلود كنيد و در سيستم خود ذخيره نماييد. اين  برنامه تقريبا تمامي انواع فايل هاي ويدئويي را پشتيباني مي كند : DivX,  XviD, MP4, MOV, QT, MPEG, VOB, WMV, 3GP, MPG, ASF, AVI, iPod/iPhone,  PSP,H264
  • امكان دانلود ويدئو به PSP : با اين ابزار فايل هاي دانلود شده را به فرمت PSP و يا H264 نبديل كنيد.
  • امكان دانلود و تبديل فايل به ۳GP به منظور استفاده در گوشي همراه
  • امكان دانلود و تبديل فايل به MP4 :‌با استفاده از اين برنامه فايل  هاي با فرمت DivX, XviD, MPEG, MOV, QT, VOB, 3GP, WMV, ASF, AVI به فرمت  MP4 تبديل كنيد.
  • امكان دانلود فايل ويدئويي با iPod/iPhone و تبديل فرمت فايل
  • امكان دانلود و تبديل فايل به MP3:‌با استفاده از اين برنامه فايل  هاي با فرمت DivX, XviD, MPEG, MOV, QT, VOB, 3GP, WMV, ASF, AVI به فرمت  MP3 تبديل كنيد.

رمز فایل : www.vivadl.com

حجم فایل :  ۲۳ Мb

Home دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh منبع : گروه نرم افزاری ویوا دانلود

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh دریافت نرم افزار از ویوا دانلود   |   لینک کمکی هیپ فایل

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *